First Outdoor Shopping Center, Flora Outlet Signed Authorization Agreements With Yakup Real Estate Contractor Company. | Yakup Emlak & İnşaat
All for Joomla All for Webmasters
Your search results

First Outdoor Shopping Center, Flora Outlet Signed Authorization Agreements With Yakup Real Estate Contractor Company.

Posted by Yakup Özyürek on 1 May 2018
| 0

Bahçeşehir ‘ in en gözde yerlerinden olan Bahçekent bölgesinde Cadde Flora Outlet açıldı. Bahçeşehir Cadde Flora; geleneksel çarşı kültürünün, günümüz öğeleriyle zenginleştiği toplam 260 ticari üniteden oluşuyor. Dükkanlar ; marketten kuaföre, eczaneden kafeye, restorandan giyim mağazalarına kadar geniş kitleye seslenecek çeşitlilikte tasarlandı. 22.000 m2 rekreasyon alanına sahip Cadde Flora, etkinlik alanları süs havuzları ve yeşil alanlarıyla alışverişten öte her daim yaşayan bir mekan olma özelliği taşıyor.

Kendi başına yeten bir yapıyla planlanan Bahçekent Hayat Park geçtiğimiz sene açılmıştı. Emlak Konut’un Hayat Park’ın çevresine planladığı projeler çevreye iyice değer katmış, çevreninde iyice gelişmesiyle zaten planlanmış olan AVM ihtiyacı iyice artmıştı. Hayat Park’a en yakın AVM olarak 3 kısım olarak planlanan Cadde Flora ticari üniteleri sahiplerine teslim ediliyor.

Açıldığında yalnız Bahçekent’e değil tüm yakın çevreye hizmet edecek olan Cadde Flora 260 Ticari üniteden meydana geliyor.  Ünlü Tekstil markalarından , kozmetik dükkanlarına, Food Court’ların da onlarca farklı  yeme içme imkanı sağlayacak AVM’de ticari ünitelerde sahiplerine teslimler başlıyor. Mayıs’ın üçüncü haftasına kadar teslimlerin tamamlanması bekleniyor.

29 Ekim’de hizmete girecek üçüncü havalimanına da yakın mesafesiyle de öne çıkan Cadde Flora, Hayat Park’taki pek çok etkinlikle’de misafirlerini ağırlıyacak. Hayat Park’ta Cadde Flora kısmına yakın Hayat Park’ın ortasında bulunacak 1500 kişilik Cami’nin ramazan öncesinde hizmete geçmesi hedefleniyor. Çalışmaların hızla devam ettiği “Havuzlu Cami” olarak anılan Caminin açılışının da ramazan öncesi yapılması Cadde Floranın bu yaz hareketleneceğine işaret ediyor.

Henüz Teslimler başlamadan dahi, kiralamaların konuşulduğu Cadde Flora AVM’de markalar en iyi lokasyonları kapmaya çalışacaklar. 2018 bitmeden yakın çevrede de tamamlanacak olan projelerde Cadde Floranın çekim noktası olmasını arttıracak.

Bahçeşehir Cadde Flora Outlet 6,7 ay da  tam olarak oturması beklenen AVM de sizlerde komisyon ödemeden dükkan & mağaza sahibi olmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın . 2 Yıl önceki fiyatlardan faydalanın kimsede olmayan fiyatlarla üstelik komisyon ödemeden Yakup Emlak ile iletişime geçiniz.

 

 

Hasan Demirsoy

0530 631 77 96